Kontrasts

Fonta izmērs

news_show

Notiks sarunu vakars par veco ēku likteņiem

Biedrības Radi Vidi Pats rīkotais ikmēneša sarunu vakars šoreiz norisināsies 26. martā, 18:00, tiešsaistes platformā ZOOM, un tā temats būs vēstures nākotne: veco ēku likteņi Liepājā.

Uz sarunu aicināti gan arhitekti, pilsētplānotāji, restauratori, gan citi interesenti un pilsētvides entuziasti. Sarunas gaitā mēģināsim rast atbildes, kas notiek ar vēsturiskajām ēkām, kad pienākusi to mūža nogale un brīdī, kad tās vairs nav apdzīvojamas un atrodas avārijas stāvoklī. Centīsimies saprast, vai iedzīvotājiem ir kāda teikšana un ietekme, lemjot par veco ēku likteni. 

Sarunu vakaram aicinām pieteikties iepriekš, rakstot uz ilze.mors@gmail.com vai sekojot līdzi aktualitātēm Facebook. Radi Vidi Pats organizētie sarunu vakari tiek īstenoti projekta “Radi Liepāju pats” ietvaros un notiek kopš 2020. gada oktobra. Līdz šim tikušas apspriestas tādas tēmas kā atkritumu šķirošana, NVO sadarbības iespējas Liepājā, gaisa piesārņojums, Liepājas apkaimes un mikrorajoni,Karostas kopienas dārza veidošana. Pie daudziem no šiem sarunu tematiem notiks atgriešanās jau lielākā – diskusiju formātā, kas tiks īstenotas pēc epidemioloģiskās situācijas uzlabošanās un plānotas klātienē.

Projektu “Radi Liepāju pats” finansē Islande, Lihtenšteina un Norvēģija caur EEZ un Norvēģijas grantu programmu “Aktīvo iedzīvotāju fonds”.