Kontrasts

Fonta izmērs

news_show

Radi Vidi Pats aicina uz sarunu par gaisa kvalitāti

Šonedēļ, 27. novembrī, 18:00, tiešsaistē notiks jau trešais projekta “Radi Liepāju pats” sarunu vakars. Šoreiz sarunu temats būs gaisa kvalitāte Liepājā.

Uz sarunu vakaru aicināts ikviens interesents, piesakoties Facebook notikumā vai rakstot uz e-pastu ilze.mors@gmail.com. Gaisa kvalitātes temats ir pašu liepājnieku izvēlēts, jo tas būtiski ietekmē liepājnieku pašsajūtu un veselību. Tāpat daudziem nav skaidrs, vai gaisa piesārņojuma mērījumi Liepājā ir regulāri, kur par tiem var uzzināt un, cik caurredzami tie ir iedzīvotājiem. Īpaši aicināti pievienoties eksperti un cilvēki, kas jau iepriekš ir pētījuši šos jautājumus vai ar tiem strādā.

Projekta Radi Liepāju pats” ietvaros turpmāk katra mēneša pēdējā piektdienā norisināsies kādam aktuālam tematam veltīta saruna. Pirmais sarunu vakars un iepazīšanās ar projektu notika 30. oktobrī, savukārt 20. novembrī notika specsaruna par Karostas kopienas dārzu. Šajos sarunu vakaros kopumā piedalījušies jau vairāk nekā 30 cilvēki. 

Projektu “Radi Liepāju pats” finansē Islande, Lihtenšteina un Norvēģija caur EEZ un Norvēģijas grantu programmu Aktīvo iedzīvotāju fonds”.

Aktīvo iedzīvotāju fonds ir EEZ un Norvēģijas grantu programma, kas tiek īstenota 15 Ziemeļeiropas, Centrāleiropas un Dienvideiropas valstīs.

Informāciju sagatavoja:

Ilze More