Kontrasts

Fonta izmērs

news_show

Notiks diskusija par atklātību Liepājas pašvaldībā

Trešdien 11. janvārī pulksten 16:00 biedrība “Radi Vidi Pats” projekta “Radi Liepāju pats” ietvaros rīko diskusiju “Liepāja uz delnas”, kuras laikā kopā ar organizāciju – "Sabiedrību par atklātību – Delna” un liepājniekiem tiks pārrunāti atklātības un caurspīdīgas pārvaldības principi Liepājā, kā arī analizēti pašvaldību atklātības indeksa rezultāti Liepājas kontekstā.

Diskusijā kā dalībnieki piedalīsies "Sabiedrība par atklātību – Delna" direktore Inese Tauriņa, Liepājas domes priekšsēdētāja vietnieks Salvis Roga, aktīva liepājniece Kristīne Dzelme, arhitekte un publiciste Indra Ķempe. 

Pasākums norisināsies klātienē koncertzāles "Lielais dzintars" Ziemeļu atpūtas telpā, kur to aicināts klausīties un savus jautājumus uzdot ikviens interesents, kā arī facebook tiešraidē biedrības “Radi Vidi Pats” facebook lapā.

Sabiedrība par atklātību — Delna ir starptautiskās pretkorupcijas organizācijas Transparency International Latvijas nodaļa. Delna ir Latvijas vadošā nevalstiskā organizācija pretkorupcijas jomā. Delnas mērķis ir veidot atklātu, taisnīgu un demokrātisku sabiedrību, kas ir brīva no korupcijas politikā, valsts un privātajā sektorā, kā arī personu savstarpējās attiecībās.

2022. gadā tapa publikācija "Pašvaldību atklātības indekss 2022", kurā pašvaldību caurskatāmība un atklātība tika pētīta, balsoties vairākos kritērijos. 

Pasākums notiks projekta "Radi Liepāju pats" ietvaros. Projektu “Radi Liepāju Pats” finansē Islande, Lihtenšteina un Norvēģija caur EEZ un Norvēģijas grantu programmu “Aktīvo iedzīvotāju fonds”. Pasākums var tikt fotografēts un filmēts. Iegūtie materiāli var tikt izmantoti Radi Vidi Pats un Aktīvo iedzīvotāju fonda komunikācijā.

ActiveCitizensFund RadiLiepājuPats