Kontrasts

Fonta izmērs

news_show

Aicina uz sarunu par notikumiem Gruzijā

Reaģējot uz šobrīd Gruzijā notiekošajiem protestiem pret valdības lēmumiem, biedrība “Radi Vidi Pats” aicina liepājniekus uz sarunu, kas notiks pirmdien, 13. martā, pulksten 18:00 “House of Hope” telpās, Rīgas ielā 67.

Sarunas iniciators ir biedrības “Radi Vidi Pats” brīvprātīgais no Gruzijas, kurš pēc profesijas ir jurists, tāpēc gatavs šī brīža notikumus vērtēt gan no juridiskā viedokļa, gan no gruzīņu tautas vērtību aspekta. Saruna būs neformāla, angļu valodā, ar iespēju savus jautājumus uzdot arī latviski, uz to aicināts ikviens interesents.

Sarunas konteksts:

Plašus protestus Gruzijā raisīja valdības iecerētais likumprojekts par "ārvalstu aģentiem”, kas paredz iekļaut "ārvalstu aģentu" sarakstā nevalstiskās organizācijas un medijus, kas vismaz 20% finansējuma saņem no ārvalstīm. Gruzijas premjerministrs Iraklijs Garibašvili, kura pārstāvētā partija "Gruzijas sapnis" atbalsta šo likumprojektu, apgalvoja, ka Gruzijas sabiedrībai ir jāzina, kuras organizācijas saņem ārvalstu finansējumu. Likumprojekta pretiniekus viņš nosaucis par spiegiem.