Tu to vari!

Piedalīšanas “You can do it” 16/07 - 22/07 Eramus+ projektā ļāva man un pārējiem grupas dalībniekiem piedalīties vērienīgā un unikālā festivāla “Anrcho folk fest” tapšanā. Man tā bija pirma reize kā grupas vadītājai organizēt ceļu un dalībniekus, tadējādi attīstīju sevī arī līdera prasmes un izbaudīju projektu no neierasta skatu punkta. Grupa bija ļoti atsaucīga un katrs ar savu unikālo personalitāti un prasmēm. Kā brīvprātīgie palīdzējām festivālā veidot dekorācijas, sakopt apkārtni. Piedalījāmies diskusijās ar organizatoriem un uzaicinātiem vieslektoriem, kuri dalījās zināšanās un pieredzē, piemēram, par to kā tiek piesaistīti muzikanti un kā norisinās festivālu organizēšana. Gaisotne bija ļoti radoša, apkārt skraidīja suņuki un  bija vegānisks un veģetārs ēdiens. Atmosfēra bija ļoti brīva, bet ikviens respektēja viens otru.

Brīvprātīgais darbs Materā

Jau/Tikai piecas dienas kopš esmu atpakaļ mājās no sava sešu mēnešu ilgā projekta Itālijā. Iespaidu ir daudz un šajā rakstā centīšos padalīties ar pieredzēto kā arī ar ar dažiem labiem ieteikumiem :)

Es izvēlējos projektu tieši Itālijā, jo man ar šo zemi ir gadiem ilga saikne, valoda zināma, arī cilvēki, ieradumi, vide. Bet galvenais apsvērums bija pats projekts - Matēra šogad ir Eiropas kultūras galvaspilsēta, un līdz ar to tēma bija saistīta ar kultūras pasākumiem. Tādu tur tik tiešām bija daudz, katru dienu varēju ieskatīties programmā un atrast kādu koncertu vai izstādi, ko apskatīt. Šī pilsēta šogad ir ļoti populārs galamērķis. Vēl aizvien atceros, kā ielidojot Bari lidostā un gaidot bagāžu, redzēju lielo plakātu reklamējot Matēras "pasi", kas sniedz ieeju visos pasākumos kultūras galvaspilsētas 2019 ietvaros.

Annijas nakts pārdomas

Ir divi naktī, sēžu istabā ar plaši atvērtiem logiem, kondicionieris  strādā maksimālajā režīmā, man mugurā ir tikai peldkostīms un šobrīd ilgojos pēc Latvijas gaisa un vieglas vēja brāzmas. Ceru, ka esi  gatavs/a dažiem ieskatiem manā dzīvē. Vai jau minēju, ka strādāju brīvprātīgo darbu Barselonā, Spānijā? 

Kārļa piedzīvojums Rumānijā

Nu jau aizvadīti veseli 7 mēneši Rumānijā, mazā pilsētiņā Sigišoarā, un drīz mans projekts tuvosies noslēgumam. Darbojos organizācijā Wild Carpathia un projekta “Mens sana in corpore sano”
ietvaros organizēju aktivitātes par un ap veselību un veselīgu dzīves veidu.

Sabiedrība, no kuras var mācīties

Sēžu vēsā organizācijas Georgian Youth for Europe birojā, kas atrodas Rustavi pilsētā -Gruzijā. Ārā gaisa temperatūra +37 grādi un tas nebūt nav maksimums. Es vienmēr esmu īpaši mīlējusi lietu un negaisu, bet Gruzijā mana kaislība ir sasniegusi apogeja punktu, jo ļoti priecājos, kad parādās kaut mazākā iespēja, ka būs drūms laiks.

ErasmusLV

AgencyLV