Aicinām piedalīties dažādos pasākumos par kopienas dārzu

Nākamajā nedēļā aicinām uz diviem pasākumiem, kas saistīti ar kopienas dārza veidošanu Liepājā – vebināru par dārza izveidi pilsētvidē un dārza materiālu talku.

Dārza veidošanai būs nepieciešami daudzi un dažādi materiāli, tāpēc liepājnieki aicināti pārskatīt savu šķūnīšu un garāžu saturu – talkot tajos, un vēl izmantojamos resursu nogādāt biedrībā “Radi Vidi Pats”. Materiāli, kas varētu noderēt, ir šādi: koka sēdmēbeles, dēļi dobēm, koka logi, darba rīki dārzam. Pirms materiālu nogādāšanas Kuģinieku ielā 5, lūgums sazināties pa tālruni 25903405.

Turpinās nodarbību cikls par demokrātiju

Biedrība Radi Vidi Pats šobrīd īsteno nodarbību ciklu par demokrātiju “Neticu demokrātijai. Gribu demokrātiju.” Nodarbībās tiek aplūkoti dažādi ar demokrātiju saistīti jautājumi un organizētas diskusijas nelielās grupās. 

Nepatīk? Rīkojies!

Dzīve demokrātiskā sabiedrībā bieži vien nav nemaz tik vienkārša. Piedāvajam apgūt nodarbību ciklu “Neticu demokrātijai. Gribu demokrātiju”. Tas sevī ietvers 7 dažādas nodarbības, kuru laikā būs iespēja uzzināt par demokrātijas vēsturi un attīstību, dažādām demokrātijas formām un kopīgajiem principiem, kā arī lielu daļu uzmanības pievērsīsim demokrātijas rīku iepazīšanai, ar kuru palīdzību var ietekmēt lēmumus un aizstāvēt savas intereses. Izziņas process notiks interaktīvā veidā, spēlējot spēles, darbojoties grupās un diskutējot.

Demokrātija klikšķa attālumā

26. martā aizvadījām otro nodarbību demokrātijas nodarbību ciklā “Neticu demokrātijai. Gribu demokrātiju.” Lai arī tik bieži sarunās ar apkārtējiem dzirdams: “Neesmu apmierināts ar vienu un otru procesu valstī. Tas par lēnu, tas par negodīgu”, cilvēki ne vienmēr zina, kā savu neapmierinātību pārvērst rīcībā. Ko tieši tad varam darīt?

Notiks sarunu vakars par veco ēku likteņiem

Biedrības Radi Vidi Pats rīkotais ikmēneša sarunu vakars šoreiz norisināsies 26. martā, 18:00, tiešsaistes platformā ZOOM, un tā temats būs vēstures nākotne: veco ēku likteņi Liepājā.

Uz sarunu aicināti gan arhitekti, pilsētplānotāji, restauratori, gan citi interesenti un pilsētvides entuziasti. Sarunas gaitā mēģināsim rast atbildes, kas notiek ar vēsturiskajām ēkām, kad pienākusi to mūža nogale un brīdī, kad tās vairs nav apdzīvojamas un atrodas avārijas stāvoklī. Centīsimies saprast, vai iedzīvotājiem ir kāda teikšana un ietekme, lemjot par veco ēku likteni. 

Active Citizens Fund Logo