Jauniešu projekts “sdos nu smugeizoN” meklē papildspēkus!

Sadarbībā ar Liepājas ieslodzījuma vietu “Radi Vidi Pats” jaunieši īsteno Eiropas Solidaritātes projektu ar mērķi veicināt ieslodzījuma vietas jauniešu vēlmi un spējas iekļauties sabiedrībā, kā arī radīt plašāku izpratni par iekļaujošu sabiedrību. 

Lai to paveiktu, meklējam komandas biedrus vecumā līdz 30 gadiem, kuri būtu gatavi kļūt par pilntiesīgiem komandas locekļiem. Mūsu jaunieši ir paveikuši visu, kas nepieciešams, lai varētu darboties - vajag tik iesaistīties! 

Ko mēs no tevis sagaidītu? Galvenokārt tie būtu šādi uzdevumi:

  • palīdzība projekta aktivitāšu plānošanā - kopīgi domāt, kādas aktivitātes īstenot, skatīties līdzi, lai līdz projekta beigām (2021. gada beigas) pagūtu izdarīt visu projektā iecerēto;
  • palīdzība projekta aktivitāšu īstenošanā - gan vadīt kādu nodarbību, ja esi tam gatavs/gatava, gan vienkārši piedalīties kā dalībnieks kādā no ieslodzījuma vietas puišu nodarbībām;
  • vēlme augt un izmēģināt ko jaunu - projekta komandā esam paredzējuši mācības, kurās attīstīt dažādas prasmes, rakstīt savas pieredzes dienasgrāmatu un kopīgi mācīties gan viens no otra, gan no sadarbības ar puišiem ieslodzījumā.

“Pilnīgi godīgi - darbs šajā projektā ir viena no pieredzēm, ar kurām lepojos. Bet man ļoti vajag kādu, ar kuru to darīt kopā. Un to vajag arī ieslodzījuma vietas puišiem,” saka Anna Paula un gaida tavu ziņu, lai kopā gāztu visvisādus kalnus.

Raksti uz biedrības facebook lapu vai Annai Paulai (26307570) un kļūsti par daļu no ļoti svarīga un gaidīta projekta.


Drukāt