Aicinām liepājniekus uz sarunu vakariem (Papildināts)

Turpmāk katra mēneša pēdējā piektdienā biedrība Radi vidi pats” rīkos sarunu vakarus par dažādiem aktuāliem pilsētvides un iedzīvotāju labklājības tematiem – sākot no veloceliņu izbūves līdz pat pašvaldības vēlēšanām.

Pirmais sarunu vakars norisināsies 30. oktobrī, 18:00. Tā kā tas būs atklāšanas sarunu vakars, organizatori vispirms dalībniekus iepazīstinās ar pašu projektu, kura ietvaros sarunu vakari aizsākti, kā arī aicinās katru padomāt par tiem procesiem pilsētā, kuriem nepieciešami uzlabojumi, pārmaiņas vai kāda cita veida sabiedrības iesaiste un, kas tieši skar liepājnieku dzīvi.

SVARĪGI

Redzam, ka pēdējās dienas saistībā ar jaunām saslimšanām nav bijušas tās iepriecinošākās. Tāpēc esam pieņēmuši lēmumu sarunu vakaru organizēt attālināti. Aicinām sarunāties gribētājus atzīmēt "going" šajā Facebook notikumā https://fb.me/e/1JRnwglTy . Piektdienas vakarā tiks publicēta saite uz zoom konferenci, kurai varēsiet pievienoties. Tie, kas nelieto sociālos tīklus, aicināti rakstīt savu pieteikumu sarunu vakaram uz Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt..
Labā ziņa – dalībnieku skaits var būt neierobežots.
Uz tikšanos tiešsaistē.
Lai visiem laba veselība!
 

“Aktivitāti tematiskie sarunu vakari finansiāli atbalsta Norvēģija, Islande un Lihtenšteina. EEZ un Norvēģijas granta apjoms 102 886.61 eiro.”

 Informāciju sagatavoja:

Ilze More


Drukāt